agenda
 • di, 20 04 2021

  fietslessen Seef op school groep 7 en 8

 • di, 20 04 2021

  schoolcommissie

 • do, 22 04 2021

  Eindtoets groep 8

 • vr, 23 04 2021

  continurooster groep 5 t/m 8

B@School: Boksen en breakdance in onze school

Onze school vindt het heel belangrijk dat kinderen bewegen en aan sport doen. Graag zetten wij ons in om samen met professionals en ouders kinderen te stimuleren in sportbeoefening.

Vanaf maandag 28 september a.s. starten wij met B@School. Een project van De Vos Danscentrum en Boksschool Teus de Kruyf ondersteund door de Gemeente Alphen aan den Rijn en het Jeugddeelnamefonds.

Macintosh HD:Users:KANTOOR:Documents:Project B@School:DANCEMAS8001 Facebook Template.jpg

De kinderen van de groepen 3/4  t/m 8 (groep 3a dus niet) krijgen in de periode van acht weken 4 lessen boksen en 4 lessen breakdance, die worden gegeven door professionele docenten. De lessen worden op maandagochtend aangeboden voor de kinderen van de locatie Schelfhorst en op vrijdag voor de kinderen van locatie Meteoorlaan. De lessen worden gegeven in de sportzalen van resp. de Havixhorst en Op Maat, zaalschoenen zijn gewenst. De kinderen hoeven niet om te kleden in sportkleding.

Deze lessen zijn voor de kinderen nieuw, maar ook stoer om te doen. Plezier, respect en samenwerking staan centraal tijdens deze uitdagende lessen. Tijdens de laatste les worden er diploma’s uitgereikt en wordt een video-opname gemaakt voor het thuisfront.

De Mare
Schelfhorst 2-4
2402 LG Alphen a/d Rijn
T 0172 - 435 736
demare@scopescholen.nl

dependance:
Meteoorlaan 1
2402 WC Alpen a/d Rijn
T 0172 - 431 777SCOPE scholengroep(C) 2012 SCOPE scholengroep

Disclaimer
Inloggen beheerders